Folia monomeryczna
Select...
Select...
Select...
Select...
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane. W razie wątpliwości prześlij plik do sprawdzenia na kontakt@k2print.pl
Plik gotowy do druku powinien mieć wymiary
format netto 1000 x 1000 mm + spad: 10 mm
Specyfikacja produktu
Folia monomeryczna

Folia monomeryczna przeznaczona jest do ekspozycji treści reklamowych na płaskich i gładkich powierzchniach wolnych od faktur czy przetłoczeń, takich jak: tablice reklamowe, witryny, pojazdy lub naczepy. Folia może być wykorzystywana zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, przy rozwiązaniach krótko- oraz długoterminowych. Pragniesz aby Twoja reklama charakteryzowała się wysoką jakością, trwałością oraz intensywnością kolorów? Marzysz, aby ludzie robili sobie z nią selfie? Wybierz druk na folii w opcji mat lub błysk i ciesz się sławą!
W celu przedłużenia trwałości druku do maksimum zaleca się zabezpieczenie folii laminatem, chroniącym wydruk przed czynnikami atmosferycznymi oraz mechanicznymi. Laminat posiada w swojej powłoce filtr UV, odbijający szkodliwe promieniowanie, zapobiegając tym samym utracie kolorów. Dostępny w opcji błysk i mat. Przedłuża trwałość wydruku o 1 rok.