mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane. W razie wątpliwości prześlij plik do sprawdzenia na kontakt@k2print.pl
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu
Buttony

Buttony to nic innego jak znaczki lub przypinki (nazewnictwo stosowane w Polsce), które w łatwy i tani sposób umożliwią prezentację treści graficznych oraz tekstowych. Idealnie sprawdzą się jako nośnik reklamy podczas imprez okolicznościowych, targów, festynów, szkoleń czy konferencji. Ich ogromną zaletą jest rozmiar oraz mobilność – znaczki przypięte do części garderoby powędrują wszędzie tam, gdzie jej właściciel. Chcesz pokazać swoje logo szerszej publiczności? Zainspirować ludzi cytatem lub nietuzinkowym hasłem reklamowym? Otagować ich w realu? Wybierz reklamę na buttonsach i pozwól jej ruszyć w świat!

Specyfikacja techniczna

Nazwa: Button (Znaczek reklamowy)
Kategoria: Gadżety reklamowe
Format: fi 56 mm
Opis: Zadruk cyfrowy w pełnym kolorze (jednostronnie) wykonany na papierze o gramaturze 90 g/m2, zabezpieczony laminatem (błysk). Podstawę znaczka stanowi wyprofilowana blaszka aluminiowa oraz zapięcie na agrafkę, umieszczone w jej tylnej części.
Przeznaczenie: Buttonsy można umieszczać m. in. na częściach garderoby, torbach, plecakach – słowem wszędzie tam, gdzie będziemy w stanie wpiąć agrafkę.
Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]