mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane. W razie wątpliwości prześlij plik do sprawdzenia na kontakt@k2print.pl
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu
Wizytówka

Chcesz się przedstawić i zostać zapamiętanym na dłużej? Zrób to z wizytówką! Mała, poręczna i niezwykle mobilna pomoże Ci pozostać w pamięci innych na dłużej – i to nie w byle jakim stylu. W naszej ofercie znajdziesz wizytówki dostępne w trzech formatach, które można uszlachetnić jedno- lub dwustronnie folią mat, błysk oraz folią mat soft touch. Dodatkowo posiadamy aż 15 rodzajów papierów ozdobnych, które nadadzą każdej wizytówce wyjątkowy charakter.

Wizytówka obecnie jest niezbędnym narzędziem do prezentacji siebie, swojego stanowiska czy firmy. Ten drukowany produkt przeznaczenie swoje ma w komunikacji służbowej, osobistej, rodzinnej czy kombinowanej, tj. z elementami wizytówki osobistej i służbowej.

O tym, że warto posiadać swoją wizytówkę firmową nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas spotkania biznesowego wizytówka staję się elementem, dzięki któremu możemy promować swoją firmę, przedstawić swoje dane kontaktowe, pokazać swoje logo, pokazać najważniejsze informacje o sobie, zaistnieć w świadomości Klientów oraz zachęcić do dalszego kontaktu.

Spośród dużej ilości wizytówek w obiegu to właśnie projekt, jakość wizytówki i jej oryginalność sprawiają, że zostanie przykuta uwaga odbiorcy. Prezentujemy Państwu szeroki wybór wizytówek zwykłych papierowych, przez ich uszlachetnienia takie jak laminację czy wybiórcze UV aż do ciekawszych rozwiązań jakim jest Multiloft czy karty plastikowe.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]