Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe są całą grupą produktów gdzie prezentacja może wyglądać w różny sposób i jest na różnych materiałach jednak efekt chcemy uzyskać ten sam – rozpoznawalność marki, produktu lub osoby. W kategorii tej przedstawiamy roll-upy, xbanery i flagi.

Pierwsza z kategorii – roll-up – jest najczęściej wykorzystywanym stojakiem reklamowym. W ofercie posiadamy roll-upy reklamowe od szerokości 85 cm, przez 100 cm, 120 cm, 150 cm, a nawet 200 cm!
Wszystkie stojaki mają tą samą wysokość 200 cm. Produkt ten można również podzielić na rodzaje kaset, wszystkie są aluminiowe jednak dzielimy je na standardowe, strong, lux, exclusive i double czyli rodzaj kasety z podwójnym wkładem.

Roll-up stał się więc idealnym produktem prezentacyjnym. Wspomaga budowanie wizerunku w biurze, na konferencjach, targach czy eventach. Aktualnie zauważalny jest trend, że wykorzystywany jest jako ścianka podczas nagrywania treści lub wykonywania zdjęć. W takich warunkach najlepiej sprawdzą się największe dwa formaty 150 x 200 cm i 200 x 200 cm. Wszystkie roll-upy reklamowe pakowane są w torbę transportową przez co użytkowanie i transport stają się jeszcze wygodniejsze.

Druga kategoria naszych stojaków reklamowych to x-banery. Plastikowy stelaż i wydruk na banerze sprawiają, że produkt jest lekki i łatwy w transporcie. X-baner występuje w trzech formatach 60 x 160 cm, 80 x 180 cm i 120 x 200 cm. Ten rodzaj stojaków reklamowych swoje przeznaczenie ma podobne jak roll-up. Stojak umieścić można na targach, eventach, podczas spotkań biznesowych. Zawsze będzie spełniał swoje podstawowe zastosowanie – informacyjno-prezentacyjne.

Ostatni produkt z naszej kategorii stojaków reklamowych to flagi. Produkt ten najczęściej przedstawiany jest pod kategorią flagi eventowe, a zawiera w sobie takie materiały jak stelaże, podstawy i materiały flagowe obszyte w rożnych kształtach do różnych wielkości.

Windery, bo tak często nazywane są flagi eventowe to topowy produkt w kategorii stojaków reklamowych z szczególnym przeznaczeniem outdoorowym. Lekkie zwiewne materiały na wytrzymałych stelażach oraz z możliwością wybory podstaw pod różne podłoża to sukces prezentacyjny murowany! Taki stojak reklamowy udekoruje każde wydarzenie.