Folia wylewana
Select...
Select...
Select...
Select...
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane. W razie wątpliwości prześlij plik do sprawdzenia na kontakt@k2print.pl
Plik gotowy do druku powinien mieć wymiary
format netto 1000 x 1000 mm + spad: 10 mm
Specyfikacja produktu
Folia wylewana

Folia wylewana przeznaczona jest do wydruku grafik, które chcemy umieścić na powierzchniach trudno dostępnych, z wieloma przetłoczeniami np. karoseriach samochodowych. Wykazuje ona bardzo dobre właściwości pod względem rozciągliwości, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do nierównego podłoża podczas aplikacji. Dzięki wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, folię wylewaną cechuje znakomita trwałość oraz jakość – Twój samochód stanie się dzięki niej mobilnym nośnikiem reklamy oraz efektowną wizytówką Twojej firmy.
W celu przedłużenia trwałości druku do maksimum zaleca się zabezpieczenie folii laminatem, chroniącym wydruk przed zanieczyszczeniami, czynnikami atmosferycznymi oraz mechanicznymi. Laminat posiada w swojej powłoce filtr UV, odbijający szkodliwe promieniowanie, zapobiegając tym samym utracie kolorów i przedłużając trwałość druku. W znacznym stopniu ułatwia demontaż folii wylewanej. Dostępny w opcji błysk.