Prowadzisz biuro nieruchomości? Wszystko czego potrzebujesz.
W jednym miejscu.
Bez pracy grafika.

Zapraszamy do skorzystania z grupy produktów skrojonych specjalnie pod branżę nieruchomości. Znajdziesz w niej zarówno klasyczne produkty drukowane jak banery czy wizytówki, ale i również okna 3D oraz gadżety. Ponadto w każdym produkcie znajdziesz szablony kreatora online, dzięki którym samodzielnie sporządzisz projekt wgrywając logo i uzupełniając treść. Jeśli posiadasz własne projekty graficzne to oczywiście możesz je za każdym razem wgrywać do zamówienia, jednakże mamy dla Ciebie lepsze rozwiązanie!

Twoje projekty w kreatorze online! Daj odpocząć grafikowi!
Prześlij nam swoje projekty, a dodamy je do kreatora online i będziesz mógł samodzielnie edytować swój projekt w kreatorze online, bez udziału grafika!

Jak zamówić produkt? Są trzy możliwości:

1. Wgraj swój plik

Upewnij się, że masz poprawnie przygotowany do druku plik i wgraj go do zamówienia

2. Skorzystaj z gotowych szablonów kreatora online

Przejdź do produktu, po wybraniu konfiguracji kliknij w przycisk Wybierz Szablon i wypełnij dane w projekcie,a następnie kontynuuj zamówienie

3. Dodamy Twój projekt do kreatora!

  • Wybierz produkty, które Cię interesują. Wybierz również dokładne parametry każdego z produktów, jeśli chcesz, aby produkty te były skrojone na miarę. Utworzymy dla Ciebie całą grupę Twoich produktów, udostępnioną tylko Tobie i Twoim pracownikom. Dzięki temu unikniesz błędnie złożonego zamówienia.
  • Prześlij nam swoje projekty. Ponadto wskaż pola, które mają być edytowalne, a które zablokowane. Jeśli projekt zawiera niestandardowe czcionki, również je prześlij, wraz z licencjami. Służymy również pomocą w przygotowaniu projektów od podstaw. Prześlij wytyczne na: kontakt@k2print.pl
  • Ciesz się Twoją grupą produktów i kreatorem online z własnymi projektami. Pozostajemy do dyspozycji w kwestii pomocy jak i rozwijania grupy produktów. Zawsze będziesz mieć dostęp do standardowych produktów.