O nas

MISJA K2PRINT

Coraz szybsze tempo życia zmusza nas do szukania rozwiązań, które pomogłyby nam w znacznym stopniu zaoszczędzić czas i skupić się na rzeczach naprawdę ważnych. Głównym założeniem przyświecającym tworzeniu drukarni online K2 Print była idea ofiarowania użytkownikowi autonomiczności, dzięki której on sam w łatwy i intuicyjny sposób będzie mógł nie tylko dokonać zamówienia, ale i mieć całkowitą kontrolę nad swoimi działaniami, włączając w to samodzielne generowanie ofert, wgląd w historię zamówień, a także szybkie ich ponawianie, dzięki funkcji przechowywania plików. Idea jak najbardziej słuszna, ponieważ oszczędzając czas, oszczędzamy również pieniądze. Twoje pieniądze.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Wierzymy, że tylko nieustanny rozwój i edukacja pozwolą nam sprostać oczekiwaniom, zarówno w kwestii poszerzania oferty, jak i utrzymywania jakości obsługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie również sprawę, że nieznajomość praw, którymi rządzi się świat poligrafii może czasem działać przytłaczająco - naszym celem jest służenie Tobie pomocą zawsze wtedy kiedy będziesz jej potrzebować. Nie zależy nam z resztą na współpracy, w której nie będzie miejsca na normalne, ludzkie relacje – doceniamy Twoje zaufanie i lojalność, czego wyrazem jest chociażby program punktowy.

POSTAWA PRO ECO

Wiemy, że liczą się czyny, dlatego na nich opieramy swoje proekologiczne podejście do druku, dbając nie tylko o środowisko, ale i o wspólne zdrowie. Dostępne w naszej ofercie realizacje wielkoformatowe powstają przy użyciu technologii druku lateksowego, którego fenomen polega na wykorzystywaniu bezwonnych farb rozpuszczalnych w wodzie. Dzięki temu nasze druki są w 100% bezpieczne dla zdrowia i środowiska, ponieważ nie wydzielają toksyn. Ma to ogromne znaczenie nie tylko w okresie użytkowym, ale także na etapie produkcji – osoby wykonujące druki nie są narażone na kontakt ze szkodliwymi oparami, których w tym przypadku po prostu nie ma.

POZA SCHEMATEM

Dostrzegamy potrzebę nieustającego rozwoju, aby uczynić Twoje życie wygodniejszym. Poszerzanie oferty, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań oraz ciągła obserwacja rynku to te działania, dzięki którym możemy zmieniać się na lepsze. Mamy jednak świadomość, że możliwości jakie oferuje rynek poligrafii są ogromne, a my nie jesteśmy w stanie wprowadzić wszystkich dostępnych artykułów, które mogą być tak różne, jak różni są ludzie. Jeżeli zatem interesują Cię produkty nietypowe, których nie znajdziesz w naszej ofercie, potrzebujesz projektu graficznego lub chcesz wynająć powierzchnię reklamowe wyślij zapytanie:

SPOŁECZNOŚĆ K2 PRINT

Społeczność K2 Print tworzą ludzie wyznający podobne wartości, którym zależy na prostych i szybkich rozwiązaniach. Jeśli jesteś świadomy możliwości jakie dają nowoczesne technologie, wychodzisz z założenia, że sprawy należy brać we własne ręce, wybiegasz myślami poza utarte schematy i jesteś otwarty na nowości – wiesz o czym mówimy. Zależy nam na Twoim zdaniu, dlatego jesteśmy wdzięczni za każdą opinię oraz wszelkiego rodzaju sugestie, które pomogą nam usprawniać działanie portalu.

DRUK BEZ KOMPROMISÓW

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju platformę produkcyjną, opartą na trzech solidnych filarach: druku cyfrowym, offsetowym oraz wielkim formacie. W skład naszego parku maszynowego wchodzi: pięć maszyn przeznaczonych do druku cyfrowego; siedem maszyn do druku offsetowego, wśród których są te umożliwiające foliowanie na zimno (technologia Cold Foil) oraz podwójne lakierowanie z efektem Drip-Off; oraz dwie maszyny służące do druku wielkoformatowego, w tym wysokiej klasy urządzenie HP Latex. Tak bogate zaplecze umożliwia nam druk zarówno w wysokich jak i niskich nakładach, czyniąc nasze podejście do druku bezkompromisowym.