Co zyskujesz?

Atrakcyjne ceny i rabaty partnerskie

Będąc członkiem programu partnerskiego dajemy Ci możliwość skorzystania z ofert promocyjnych oraz rabatu agencyjnego, którego wielkość uzależniona jest od historii wartości Twoich zamówień. Konkurencyjne ceny oraz najwyższa jakość druku dadzą Ci możliwość budowania solidnej oferty w oparciu o jasne i przejrzyste reguły.

Profesjonalna obsługa Twoich zleceń

Jako profesjonaliści wiemy, że odpowiednie wsparcie to klucz do sukcesu udanej sprzedaży oraz utrzymywania długotrwałych relacji z klientami. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy Ci fachowe wsparcie i pomoc ze strony naszych konsultantów. Masz dylemat odnośnie produktu? Nie wiesz, którą konfigurację wybrać? Chcesz upewnić się, że Twoje pliki zostały poprawnie przygotowane? Skontaktuj się z nami – jesteśmy tu dla Ciebie!

Przyjazny i intuicyjny w obsłudze portal

Wychodzimy z założenia, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Po prostu. Dzięki intuicyjnej obsłudze drukarni online K2 Print możesz w łatwy i szybki sposób dokonać zamówienia, jego modyfikacji oraz płatności gdziekolwiek jesteś. Nie masz dostępu do komputera? Bez obaw – nasz sklep dostępny jest również w wersji mobilnej.   Dzięki rozbudowanej sekcji „Moje Konto” zyskujesz nieograniczony dostęp do historii swoich zamówień, wygenerowanych dokumentów oraz wgranych wcześniej plików graficznych. Przy ponawianiu zleceń - jak znalazł.

Multi wysyłka

Dzięki rozbudowanemu panelowi do konfigurowania dostawy masz wiele możliwości zarządzania każdą z pozycji w koszyku. Możesz określać adres dostawy oraz nadawcy dla każdej z pozycji, a jeśli ustawisz pole nadawcy to w paczce nie będzie po nas śladu!. Ponadto każdy dodany adres wysyłki oraz nadawcy pozostaje w bazie i zawsze możesz z niego skorzystać w przyszłości. Można również łączyć zlecenia w przesyłce, jednakże nie we wszystkich przypadkach jest to możliwe, w zależności od rodzaju produktu, jego gabarytów czy procesów produkcyjnych.

Subkonta dla Twojego zespołu

Dodaj subkonta dla swoich pracowników, nadaj im odpowiednie uprawnienia i korzystaj z możliwości. Niech handlowiec składa zamówienia, a grafik dodaje pliki do druku. Ponadto doładuj saldo raz, a cały Twój zespół będzie mógł z niego korzystać. Z kolei administrator posiada kontrolę nad wszystkim - zamówienia, faktury, pliki.