Pieczątki

Katalog

Wszystkie rodzaje pieczątek wraz ze zdjęciami i modelami znaleźć można w poniższym katalogu:

Katalog pieczątek


Pieczątki online - dla każdego

Niegdyś nazywana stemplem pieczątka towarzyszy pracy biurowej przez cały dzień. Począwszy od pism urzędowych, przez umowy, aż po dokumenty księgowe wszędzie dostrzeżemy przybity wzór pieczątki często również potwierdzający nam autentyczność dokumentu. Nie wyobrazimy sobie pracy lekarza, kierownika budowy czy Pani na poczcie bez tego charakterystycznego produktu. Dzięki rozwijającym się technologiom i modernizacji wzorów pieczątek są coraz zgrabniejsze i lżejsze, a przez ich automatyzm nie ma żadnych problemów z użytkowaniem. 

Automaty samotuszujące na przestrzeni lat znacznie ułatwiły pracę. Podstawa pieczątek pozwala na wygodne wycelowanie i odbicie we właściwym miejscu, gdzie dodatkowo oprawy z serii Colop Printer IQ dzięki przezroczystej podstawie tę funkcje mają jeszcze bardziej udogodnioną. Pozostałe serie zarówno datowniki, jak i numeratory czy szkieletowe również dzięki wygodnym automatom nie odbiegają swoją perfekcją przy użytkowaniu.

Pieczątki są materiałem biurowym codziennego użytku, a zamówienie pieczątki online jest banalnie proste. Produkty możesz zamówić na dwa sposoby – poprzez wgranie swojego pliku z odpowiednio przygotowaną treścią lub korzystając z kreatora online, który pomoże Ci taki wzór przygotować. Podstawowe pieczątki zamówione przez Internet wyślemy do Ciebie już na następny dzień roboczy.

Wyrabianie pieczątek jest procesem bardzo szybkim. Korzystając z perfekcji lasera przygotowywana jest odpowiednia guma, która po wklejeniu do automatu i pracy z natuszowaną poduszką daje odbicie zamówionego wzoru. Należy jednak pamiętać, aby projekt pieczątki posiadał odpowiednie wielkości czcionek oraz ich grubość, tak aby tusz nie rozlał się po pozostałej części gumy. Informacje o preferowanych ilościach linii przy danym wzorze pieczątki znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

Pieczątki - rodzaje

Przedstawiamy przykłady wraz z podpowiedzią jakie wzory i modele pieczątek znajdą swoje zastosowanie:

Pieczątki firmowe – nie ma firmy, która by pieczątki nie potrzebowała, produkt ten towarzyszy przedsiębiorcy od pierwszego dnia działalności. Z doświadczenia wybierane są pieczątki z serii Colop Printer IQ 30-60, tak aby zmieścić wszystkie niezbędne informacje zwłaszcza te poszerzone o NIP i REGON. Jeżeli logo ma uproszczoną wersję monochromatyczną i to w wersji wektorowej można umieścić na projekcie.

Pieczątki imienne – zalecane pieczątki z serii Colop Printer IQ 10-30 – jeżeli wzór ma zawierać tylko stanowisko oraz nazwisko można pozostać przy najmniejszym modelu, jednak jak potrzebne są informacje dodatkowe typu numer telefonu czy adres mailowy bezpiecznie zmieszczą się wszystkie informacje w modelu Colop Printer IQ 30.

Pieczątki księgowe – raportujące, z datami, numerujące – cały wachlarz możliwości we wszystkich liniach opraw. Wyobrażając sobie jednak codzienną pracę księgowej to datownik będzie niezbędny, a ten dostaniecie u nas zarówno w oprawie automatycznej jak i wersji szkieletowej.

Pieczątki kancelaryjne – kolejna z branż, w której pieczątka jest codziennym narzędziem pracy. Analogicznie do pracy księgowej zapewne przydadzą się datowniki oraz niezbędna pieczątka imienna.

Pieczątki biurowe – pieczątką taką jest w podstawie firmowa, jednak pod pojęciem biurowa może się kryć każda oprawa z odpowiednim wzorem pieczątki ułatwiająca pracę. Dla przykładu datownik do opisywania codziennych faktur czy numerator do opisywania kolejności zleceń.

Pieczątki budowlane – kierownik budowy potrzebować będzie zarówno pieczątkę imienną jak i bardziej rozbudowaną z numerem uprawnień. Wszystkie automaty sprowadzą się do serii Colop Printer IQ.

Pieczątki lekarskie – w kwestii wygody najlepsze są pieczątki automatyczne, jednak dla lekarza w ciągłym ruchu i uczestniczącym w życiu wielu placówek świetnym rozwiązaniem będą pieczątki kieszonkowe z serii Colop Stamp Mouse.

Pieczątki urzędowe – nie ma urzędu bez pieczątek, a właśnie w urzędach do wszystkich spraw biurowych potrzebny jest cały wachlarz modeli. Automaty samotuszujące znacząco ułatwiają pracę.

Pieczątki korespondencyjne – multiwysyłki nie muszą być uciążliwe. Szybkie ostemplowanie materiałów wysyłkowych znacząco ułatwia i przyśpiesza pracę. Jeżeli to istotne w tej kategorii sprawdzą się idealnie datowniki.

Pieczątki kieszonkowe – dla lekarza, dla kierownika budowy, dla mobilnego przedstawiciela handlowego – do kieszeni i zawsze pod ręką.

Pieczątki datowniki – pieczątka o szczególnej funkcji ułatwiająca codzienną pracę. Małe podręczne wersje automatyczne sprawdzą się idealnie przy biurku, wersje solidne i szkieletowe pomagają w organizacji pracy na produkcji.

Pieczątki numeratory – produkt najczęściej przydatny na produkcji, gdzie codzienne numerowanie i liczenie stanowi wyzwanie. Świetnie sprawdzą się w takich zadaniach solidne pieczątki szkieletowe.