Teczki ekonomiczne
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane. W razie wątpliwości prześlij plik do sprawdzenia na kontakt@k2print.pl
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Skrzydełka są doklejane i nie podlegają zadrukowi.

Wzór

Wybierasz się na spotkanie z klientem, masz przygotowaną ofertę i… no właśnie. Przyznaj się – zdarza Ci się ją wręczyć od tak, bez odpowiednej oprawy, wyciągając ją prosto ze swojej torby. A przecież istnieje na to lepszy, bardziej efektowny sposób.
Teczki, bo o nich mowa, dostępne są w naszej ofercie w dwóch opcjach: ekonomicznej i standardowej. Decydując się na pierwszą z nich możesz wybrać spośród trzech dostępnych wzorów, wykrojonych na papierze kreda mat 350 g, zadrukowanym jednostronnie z możliwością uszlachetnienia okładki jedną z sześciu dostępnych opcji. Teczka standardowa, jedno- lub dwubigowa, może być zadrukowana dwustronnie, uszlachetniona w ten sam sposób co teczka ekonomiczna – różni się natomiast sposobem zamykania na gumkę (6 kolorów do wyboru). Jeśli zatem narzekasz na brak organizacji lub wprost przeciwnie – jesteś jej największym adwokatem, zamów teczki i spraw by nie tylko Twoje oferty kojarzone były z profesjonalizmem.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]