Plakaty

Plakaty – drukarnia online

Plakaty stały się produktem użytkowym stanowiącym nie tylko produkt reklamowy, ale często również wykorzystywane są do wystroju wnętrz. Biorąc po uwagę plakaty reklamowe sprawdzają się one świetnie jako nośnik informacji w wielu przypadkach. Myśląc o plakatach reklamowych najczęściej mamy do czynienia z ogłoszeniami, eventami, promocjami czy istotnymi informacjami dla mieszkańców np. o nadchodzących wydarzeniach lokalnych.

Druga myśl jaka nam przychodzi do głowy przy słowie plakaty to plakaty na ścianę jako forma ozdoby mieszkania czy biura. Pokój nastolatka może zostać wytapetowany plakatami idola, druk plakatów do ozdoby przedpokoju zapewne dedykowany będzie pod ozdobne ramki. Obie jednak formy to plakaty na zamówienie gdzie przy obecnych możliwościach spokojnie można zamawiać plakaty online.

Forma ozdoby biura, czyli plakaty firmowe do zastosowanych ciekawych grafik czy zdjęć np. produktów można dołożyć logo firmowe, wówczas przestrzeń będzie zarówno przyjazna, jak i będzie pięknie reprezentować firmowe znaki i wartości. Plakaty do druku mogą trafić zarówno jako produkt offsetowy czyli zalecany dla dużych ilości oraz wielkoformatowe XXL czyli plakaty do wydruku już od 1 sztuki.

Występuje również co jakiś czas wydarzenia polityczne, na które potrzebne są plakaty wyborcze. Często taki okres kojarzy nam się właśnie z tym produktem reklamowym, gdzie kampania staje się skuteczna tam gdzie utrwalany jest na plakatach wizerunek kandydata. Plakat jest więc świetnym narzędziem wyborczym, wszędzie tam gdzie potrzebuje tego kandydat.

Nasza drukarnia – plakaty klasyczne drukuje od formatu A3, a plakaty wielkoformatowe od formatu A2. Najczęściej stosowanym wymiarem w druku tego produktu to plakaty A1, plakaty A2 i plakaty A3. Zdarza się, że potrzebne są nietypowe formaty typu szarfa, lub całkowicie inne, do których kalkulację możemy przygotować na indywidualne życzenie.