Banery

Banery - zastosowanie

Banery reklamowe są produktem, który towarzyszy nam na każdym kroku. Dzięki swojej formie, elastycznemu materiałowi oraz odporności na warunki atmosferyczne, a do tego z rewelacyjną ceną często wygrywają z innymi materiałami np. płytami i bilboardami. Na płot, na elewację, na konstrukcji wolnostojącej – możesz go zawiesić niemal wszędzie. Oczka pozwalają zamontować go w bardzo łatwy sposób, np. na opaski zaciskowe. Wybierając opcję ze zgrzewaniem produkt jest szczególnie wzmocniony na krawędziach.

Produkt ten szczególnie przydaje się przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości, do promowania eventów, teatrów i spektakli lub jako baner z informacją o poszukiwaniu pracowników. Często również wykorzystywany jest do czasowych promocji produktów i usług czy również jako ogólna reklama z kontaktem. Bywają również zamówienia na baner, który podczas danego wydarzenia będzie pełnił rolę ścianki do zdjęć. Produkt taki należy wówczas zamówić z opcja tunel góra i dół, tak aby spełnił swoją funkcję. Z nietypowych zastosowań można również zamówić baner z ulubioną grafiką i umieścić go na płocie, tak aby odgrodzić swoją przestrzeń od sąsiada. Wszystkie te przykłady pokazują, że tylko kwestia projektu i grafiki sprawia, że baner reklamowy możemy użyć jako produkt w różnych obszarach życia firmowego i codziennego.

Banery reklamowe - rodzaje

W swojej ofercie opcje banera z rozróżnieniem na rodzaj maszyny drukującej oraz siatkę mesh.

Pierwszą podstawową grupą są banery ekonomiczne. Druk banerów w tej kategorii odbywa się na maszynie solwentowej w rozdzielczości 1080 DPI co znacząco wpływa na cenę. Wariant tego produktu zalecamy do najkrótszych ekspozycji zewnętrznych i tylko zewnętrznych. Ze względu na rodzaj druku banery te nie mogą być stosowane do wewnątrz. Ekonomiczne druk banerów wykonujemy na podłożu laminowanym i powlekanym. Oczkowanie tych pozycji odbywa się za pomocą oczek metalowych.

Druga i trzecia grupa to banery, których druk odbywa się na maszynie lateksowej lub UV gel i jest to opcja w pełni ekologiczna dedykowana zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Drukowanie banerów jeszcze nigdy nie było tak szybkie i przyjemne. Banery standardowe charakteryzujące się wysoką jakością druku, zgrabnym i solidnym wykończeniem. Banery blockout o wzmocnionej strukturze i wewnętrza warstwą blokującą światło. Obie pozycje są również z oczkami plastikowymi co sprawia, że produkt ten w całości nadaje się do recyklingu. Wszystko to w opcji banery reklamowe jednostronne.

Ostatnia z opcji w tej kategorii to siatki mesh. Można powiedzieć, że jest to swoisty rodzaj banera reklamowego, ale z dziurkami pozwalającymi na swobodny przepływ powietrza. Opcję tą należy wybrać w takie miejsca montażu, które narażone są na silne wiatry lub powierzchnia reklamowa jest bardzo duża i formą siatki mesh chcemy obniżyć wagę całej reklamy. Druk siatki mesh tak samo prezentuje się jak druk banera, a oglądany z kilku metrów często wcale nie pokazuje nam, że podłoże do druku jest inne. W przypadku jak banery reklamowe opisane w drugiej i trzeciej grupie druk jest ekologiczny i bezwonny, a plastikowe oczka sprawiają, że produkt ten można utylizować w całości.